SPOLEČENSTVÍ

Scházíme se každé pondělí u Minoritů od 18:00 hod ke společné modlitbě, zastavení se nad Písmem, sdílení. V rámci spolča míváme také společnou mši nebo adoraci.

Přijďte mezi nás.

Kontakt: Kateřina Poláčková, k.polacek@volny.cz
ŠKOLA V BRATISLAVĚ

JARNÍ ŠKOLA BRNO 5. - 7. 4. 2019

Hledáte odpovědi na své otázky, chcete se zamyslet nad Božím Slovem, sdílet společenství, modlitbu, ztišit se, toužíte po hlubším setkání s Bohem...

Škola křesťanského života a evangelizace svaté Marie z Nazaretu, Matky církve společně s P. Piotrem Pawlikem OFM Conv. pro Vás připravuje jarní duchovní obnovu!!!

 

Pár užitečných informací: Příspěvek za víkend (strava, pronájem prostor) je 500,- Kč bez ubytování, 1000,- Kč 2 noci s povlečením, 950,- Kč 2 noci ve spacáku. (Bez nedělního oběda a ubytování pak 400,- Kč.) Za dítě, které potřebuje samostatnou postel 200,- nebo dle vašich možností. Pište, prosím, pokud by finanční stránka byla překážkou pro Vaši účast. Vzhledem k tomu, že mnoho dotujeme (hlídání děti, částečné náklady spojené se stravou a ubytováním sloužících a dětí), proto budeme vděční i za drobné finanční dary.

Přihlášku vyplňte zde

Svou registraci potvrďte prosím zasláním nevratné zálohy 200,- Kč, nebo celé částky s variabilním symbolem: 70419 na účet: 2501403886/2010 nejpozději do 28.3.2019. Uveďte prosím také jméno účastníka.
S sebou doporučujeme něco na poznámky, Bibli, indexy (kdo je má), ale i něco ze špajzu (marmeládu… ) nebo buchtu, abychom si zpříjemnili víkend i po této stránce. Větší obnos potravin prosím nahlaste.
Máte-li dotazy, použijte email: skolamariebrno@gmail.com, nebo - 604 131 775.
Děkujeme.
Velmi se na Vás těšíme! :-)
Tým Školy Marie